הוא היה חילוני, חזר בתשובה, הפך לאחד מאנשי העסקים העשירים והמובילים בישראל בגיל צעיר, הסתובב וחקר בכל העולם כדי למצוא את עצמו והוא בכלל בנו של פרופסור לחקלאות ועיטור גיבור מטעם מדינת ישראל עבור מלחמת העצמאות – הכירו את רמי פלר. נשוי באושר ואב לחמישה ילדים, מייסד ובעלים של חברת RCS המתמחה במסחר בינלאומי ובעלת חברות בת רבות ומצליחות. מי אתה רמי פלר? מעט על קצה המזלג על המיליונר היהודי שכבש את החיים שלו עצמו ומצא נחת.

התחיל כחילוני והפך לאיש עסקים מצליח מאוד

רמי פלר הצליח כבר בגיל צעיר מאוד בעולם העסקים. הוא נולד בשנת 1954 וכבר בגיל צעיר הוא נכנס לעולם העסקים כאשר הקים חברה צנועה בתחום מערכות הסטריאו הביתיות. החברה המצליח והתמקדה ובגיל צעיר הוא נחשב להבטחה גדולה. הוא כמובן שאף ליותר ובמקביל גם שאף למצוא את המשמעות האמיתית שלשמע הוא קיים. כיום פלר גר בביתו המפואר בעיר בני ברק, ביחד עם רעייתו וילדיו, כאשר בביתם הם הקימו כולל ללימודי תורה. הזוג הנהדר מרבה לתרום בנדיבות והקימו עמותות וחברות בת לטובת סיוע לנזקקים. 

המסע הרוחני של רמי פלר

כאשר אדם משיג בגיל צעיר כל מה שהוא רוצה מבחינה חומרית, מתחילות באופן טבעי לעלות תהיות רוחניות בנוגע לקיום שלנו ולשליחות שלנו בעולם הזה. אנשים רבים עוסקים במה נכון ומה לא נכון מבחינת אמונה, דת, כתות למיניהם וגם רמי פלר בגיל צעיר מצא את עצמו מערער על החיים ומחפש את המשמעות. כדי לנסות להבין זאת הוא החל ללמוד פילוסופיה באוניברסיטת תל אביב אולם מאלה שלא הצליחו לענות על שאלותיו הוא הבין כי המסר העוצמתי ביותר שלמד באוניברסיטה היא שיש רק אמת אחת שכן כל פילוסוף מנסה להציג את האמת האחת שלו. הוא החל לחקור את עולמם של כתות שונות, אמונותיהם והאופן בו הן פועלות, כולל סיפור אישי שבו חברו נפל קורבן לכת שניצלה אותו והוא נחלץ לעזרתו ומשם המשיך לחפש את כיוונו והבין שמדובר בשוכרי בסוחרי נשמות שמנצלים אנשים שמחפשים רוחניות.

רמי פלר בכנס של rcs

בפעם הראשונה שחש שייך לאמונה, קבוצה או כל דבר אחר שתקראו לזה הייתה כאשר שמע שיעורים של מר אילן אשכנזי, אותם הוא העביר בתל אביב על הספר "מסילת ישרים" שנכתב על ידי הרמח"ל. לאחר שהתעניין בלימודי הדת והיהדות הוא החל להעמיק וללמוד בתשוקה, כאשר הוא רצה ללמוד עוד ועוד. הוא החל להשתתף בשיעורי תורה נוספים בבני ברק ובשיעורי תורה נוספים בשבתות אצל רבנים בירושלים. בגיל 30 לערך נפגש עם הרב זולשינסקי וזה הזמין אותו ללימודי תורה באופן סדיר ב"נתיבות עולם". פלר הסכים והחל ללמוד תורה באופן סדיר בישיבה.

ההצלחה העסקית של פלר

חשוב לציין כי במהלך חייו פלר המשיך להשקיע בעסקיו ובשנת 1995 הקים את חברת RCS שלימים הפכה לחברת מסחר מובילה וגדולה ברמה הבינלאומית מה שהפך את רמי לאחד האנשים העשירים בישראל בגילו הצעיר. חברתו אף החלה לשתף פעולה עם ענקית הפאנלים הסולאריים הסינית בחברת הבת שלו RCS SOLAR והחלו לייבא פאנלים סולאריים, ומוצרים נוספים לישראל ונחשבת לאחת החברות המובילות בתחום.. 

פלר ידוע בנדיבותו ועזרתו לקהילה ולנזקקים במישורים רבים ואפילו בעזרה למשפחות ואנשים המונצלים על ידי כתות שונות כאן בישראל. על כך תוכלו לקרוא בהרחבה כמובן בכתבות נוספות באתר וברחבי הרשת. כיום רמי עוסק בעיקר בלימודי תורה, ניהול של חברתו RCS וחברות הבת שלה ונעזר באנשים פעילים שונים לטובת ניהול העמותות שהקים.

תגובות